Příbram 9.12.2012

03.05.2014 15:53

Hokejový turnaj v Příbrami 9.12.2012

Turnaje v Příbrami se za náš ročník zúčastnili 2 týmy. Bohužel nedorazil Ruda Střítecký, takže za tým II nastoupil Matěj Stöhr ze základny D.

Sestavy:

Tým II - Pokorný P., Bednařík J., Hauser D., Hošek J., Kropík O., Kubeš J., Petrovič H., Stöhr M., Vlasák D.
Tým I - Kujal A., Dobeš O., Drchal T., Dřevikovský J., Gajdoš O., Machač D., Nedvěd J., Olejník M, Váňa L.

HC ČB I : HC ČB II - 9:1

V 1. zápasu nastoupili kluci ve vzájemném zápasu proti sobě. I když byla hra obou týmu ze začátku vyrovnaná, tak se po čase projevila o něco lepší kvalita týmu I a zaslouženě vyhrál. Za tým II se trefil Matěj Stöhr, který byl významnou posilou týmu, a v útoku často vyzkoušel brankáře. I když se brankář Petr Pokorný snažil, a některými zákroky zachránil tým II od většího debaklu, přesto to nakonec na výhru nebylo.

Branky:

Tým I - Nedvěd - 3x, Drchal - 2x, Dobeš, Gajdoš, Machač, Olejník - 1x
Tým II - Stöhr - 1x

HC Beroun : HC ČB II - 7:1

Ve 2. zápasu byl tým Berouna lepší a prohrál. Nicméně se kluci stále snažili a postupně se jim dařilo vyvarovat vážných chyb v obraně. Alespoň čestný úspěch zaznamenal po střele Matěje Stohra Jakub Hošek, který puk dorazil do branky.

Branky: Hošek - 1x

HC Příbram : HC ČB II - 11:3

V posledním zápasu již byla znát u kluků únava, protože hráli hned 2. zápas po sobě. Měli sice několik nadějných šancí, kdy hlavně Matěj Stohr několikrát zahrozil před brankou soupeře, ale i přesto nakonec soupeři podlehli. Opět se několika důležitými zákroky předvedl brankář Petr Pokorný.

Branky: Petrovič - 2x, Stöhr - 1x

Tým II nakonec obsadil v turnaji 4. místo, za který dostal veliký dort. Celý tým si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a snahu, se kterou odehráli celý turnaj.

HC PŘÍBRAM : HC ČB I - 3:4

Toto byl druhý zápas po sobě, ale na klukách nebyla vidět žádná únava. Do stavu 2:2 jsme stále museli brankové konto dohánět my. Trénér neustále kluky burcoval, až se nám podařilo dát branku na 3:2. Ale bohužel tento stav vydržel pouhou minutu. Kluci to nevzdali a vzápětí opět dali gól a ten jak se ukázalo byl vítězný.

BRANKY: Dobeš - 2x, Machač, Nedvěd - 1x

HC ČB I. : HC BEROUN - 5:4

Tento zápas byl poslední a zároveň to bylo finále, takže boj o zlato.
První polovina byla spíše v režii Berouna, i když kluci do toho dali vše. Poločas skončil 2:3 a ještě jsme v páte minutě druhého poločasu inkasovali branku. Ale kluci se snažili a trénér je nabádal, že ještě není konec a tak se jim podařilo stav snížit. Zápas byl tvrdý, a díky laxnímu přístupu rozhodčí, až za hranicemi faulů na obouch stranách. Pak se rozhodla pani rozhodčí pískat a byl odpískán faul na J.Nedvěda. Ten při nájezdu nedal brankaři šanci a dal gól. Ale vzápětí jsme faulovali my. Ale Adam Kujal krásně vybruslil a hráč Berouna branku přestřelil. To rozhodlo a my jsme vzápětí vstřelili vítěznou branku.
Kluci nakonec svojí bojovností tento zápas dovedli k vítězství .Jak se říká rozhodlo štěstí, srdíčko a vůle po vítězství.

BRANKY: Nedvěd - 2x, Dobeš, Machač, Váňa - 1x

Tým I obsadil první místo a kluci si odvezli zlaté medaile a hlavně další pohár do šatny.

Zapsal: Nedvědová Z., Váňa L.