minihokej ČB 24.3.2013

03.05.2014 16:14

Minihokej v Č. Budějovicích 24.3.2013

6. kolo minihokeje se konalo na domácím ledě v Č. Budějovicích.

Kluci z I. týmu v zápasu proti Milevsku sehráli poměrně vyrovnaný zápas. I když O. Gajdoš v I. třetině poslal svůj tým do vedení, tak nakonec kluci prohráli úvodní třetinu 1:3. Po přestávce se kluci snažili, ale soupeř už vedení udržel. Určitě to ale nebyl špatný zápas a kluky jsme pochválili za bojovnost.
V zápasu proti Soběslavi kluci nastoupili odpočatí a bylo vidět, že chtějí vyhrát. Hned od začátku soupeře přehrávali a ukázali několik pěkných akcí. O. Dobeš předvedl samostatnou akci, kdy si převzal puk z vlastní třetiny, prokličkoval se až před brankáře a zde kličkou do bekendu dával do prázdné brány. Konečně se také prosadil F. Brožka, který 3 góly přispěl k vysokému skóre. D. Machač již poněkolikáté předvedl výborný výkon a potvrdil vzestupnou formu.

II. tým v prvním zápasu nastoupil proti týmu Milevska. V prvních dvou třetinách se zdálo, že má náš tým převahu a vedl 3:1. Ve třetí třetině ale chlapci zřejmě ztratili motivaci k boji a nechali soupeře zbytečně uniknout. Nejvýraznějšími hráči byli David Hauser a Lukáš Chromý, který vstřelil dvě branky, dále skóroval Roman Plášil.
Ve druhém zápasu si naši kluci dostatečně zastříleli na soupeřovu bránu a dali spoustu gólů. Bohužel to ale bylo dáno tím, že většinu soběslavského týmu tvořili kluci o rok až o dva mladší než byli ti naši. Nejvíc gólů za náš tým padlo z hokejky Lukáše Chromého, hattrick se povedl Romanu Plášilovi a Honzovi Dřevikovskému. Další góly vstřelili David Hauser, Kuba Hošek a Ondra Kropík.

Oba brankáři předvedli několik pěkných zákroků a pochytali i nájezdy soupeřů.

Sestavy:

Tým I - Pokorný P., Brožka F., Dobeš O., Drchal T., Gajdoš O., Machač D., Nedvěd J., Kubeš J., Váňa L.

Tým II - Gvenetadze T., Bednařík J., Dřevikovský J., Hauser D., Hošek J., Chromý L., Kropík O., Kujal A., Plášil R.

HC Soběslav II : HC ČB II - 1:15
Branky: Chromý L. - 5x, Dřevikovský J., Plášil R. - 3x, Hauser D. - 2x, Hošek J., Kropík O. - 1x